Схеми з журналу «Радянська жінка»

На прохання Swallow викладаю схеми з журналу «Радянська жінка». На жаль, велику частину хтось «завишивав», Михайла Покиданця лишилася лише 1 схема (та й то невідомо — яка з двох), а було багато.

Лежали вони у книзі «Учись вишивать». (Сьогодні відсканувала половину книги, якось досканую і викладу десь на якомусь сайті для вільного доступу), книгу часто брали почитати.

Тому сьогодні є лише 4 схеми.

Напевно оця Покиданцева:

 

Схеми з журналу «Радянська жінка»: 4 комментария

  1. Дякую 🙂
    Першої та другої у моїй колекції немає, а дві інші є.

  2. Будь ласка! Може (я усе ще сподіваюся, зважаючи, що книга була у батьків, а батьки робили ремонт) ще щось знайдеться, то викладу потім, колись….

  3. А як ви закидаєте схеми в блог?Якось скануєте?Я невпевненно і зовсім мало користуюсь компом і тому не знаю.Маю море різноманітних схем вишивок Покиданця та інші з «Радянської жінки».Могла б поділитись.:)

  4. Шановна, Танюшка!
    Так, я сканую ці фото, обробляю (зменшуючи до 800 пк по довгому боці) і викладаю або сюди, або на якийсь ресурс, а сюди вже вкладаю коди-посилання.

    Якщо у Вас є блог на Блоксі, я можу спробувати дати Вам доступ сюди і Ви зможете викласти свої скарби, які точно-неодмінно комусь знадобляться!

Обсуждение закрыто.